Biuro naszej szkoły będzie nieczynne od 18.09.2023 do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Jazdy doszkalające Kraków

Jesteśmy szkołą bardzo skuteczną w szkoleniu kursantów. Mamy od kilku lat zdawalność za 1-szym razem jedną z najwyższych w Krakowie!
Dlatego zapraszamy kursantów, którzy nie zdali egzaminów lub są niezadowoleni z kursów w tzw. „tanich” szkołach.

Jazdy doszkalające w Krakowie:

dla osób przed egzaminem oraz osób posiadających prawo jazdy,
cena 1 godziny – 100 zł – 90 zł (jeździmy po dwie godziny) – HYUNDAI i20 benzyna,
dla naszych kursantów – 1 godz. – 85 zł,
pakiet 10 godzin na KIA RIO – 950 zł – 850 zł wpłata całości przed pierwszą jazdą,
jazdy w weekendy – dopłata 5 zł/godz.,
WAŻNE: jazdy należy odwołać do 24 godz. przed planowaną jazdą, nie zastosowanie skutkuje opłatą 85 zł za godzinę.


Uwaga!
Dla osób z prawem jazdy, które obecnie nie są w stanie samodzielnie prowadzić samochodu mamy ciekawą ofertę. Prowadzimy jazdy doszkalające na trasach, które Państwu będą potrzebne w przyszłości np. dom – praca – szkoła – zakupy (centrum handlowe) itp. Wybór należy do Państwa – również poza Krakowem!

Film z jazdy doszkalającej w Krakowie

Opinie o naszej szkole i jazdach doszkalających

Na jazdy doszkalające wybrałam szkołę Ale Jazda gdyż w poprzedniej terminy wypadały co dwa, trzy tygodnie a atmosfera nie do końca mi odpowiadała. Więc po 30 obowiązkowych godzinach tam, mój wybór padł na szkołę na ul. Wielickiej i jak się okazało był to strzał w 10. Już pierwszy kontakt z przemiłą Panią w biurze nastraja pozytywnie co też jest istotne w danej szkole. Instruktorzy, Pan Witek i Pan Tadeusz to dwa różne charaktery ale idealnie pasują do tego miejsca. Nie spotkałam się tu z żadnymi nieprzyjemnymi uwagami z jakimi stykałam się czasem w poprzedniej szkole a i obaj potrafią znacznie poprawić humor podczas jazd, które nie da się ukryć zawsze stresują mniej lub bardziej. Co do samej nauki: jazda z Panami to coś więcej niż obowiązkowe minimum i powtarzanie do znudzenia tych samych tras. Potrafią w jasny i zrozumiały sposób wyjaśnić błędy i co najważniejsze, pokazują ponownie jak wykonać dany manewr prawidłowo. Dzięki temu zapada on łatwiej w pamięć.
Wczoraj tj. 17.02.2017 r. zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem i wiem, że to dzięki tej szkole się udał. Panowie to instruktorzy z całą pewnością z powołania. Polecam wszystkim zarówno na kurs jak i jazdy doszkalające. Jesteście wielcy:)

– Dominika Ś.

5

Polecam szkołę „ale jazda” ponieważ wytłumaczyli mi różne trudne manewry i dzięki instruktorom uczącym w tej szkole jazdy zdałem egzamin.

– Paweł

5

Bardzo żałuję, że gdy byłam na etapie szukania szkoły jazdy nie natrafiłam na „aLe jazda”. Zachęcam szkołę do jeszcze lepszej reklamy, ułatwienia pierwszego natrafienia na szkołę w sieci. Ja gdańszczanka, szukając kursu kierowałam się dostępnymi rankingami szkół jazdy w Krakowie, nie wyszłam na tym dobrze.
Szkoła „aLe jazda” ma ogromny potencjał, tu wysoka zdawalność za pierwszym razem jest FAKTEM! Tu na prawdę UCZĄ JEŹDZIĆ! Indywidualne podejście do kursanta, jego potrzeb, umiejętności i trudności plus ogromne doświadczenie instruktorów (co się czuje) sprawia, iż każdy nauczy się tu jeździć! Po kilku wspólnych godzinach bez najmniejszego problemu zdałam egzamin praktyczny i to z POCHWAŁĄ egzaminatora. Szczerze polecam tę szkołę jazdy, tu na prawdę uczą i robią to z pasją.

– Katarzyna

5

Polecam szkołę z całego serca, dwa spotkania z panem Witkiem i egzamin zdany za pierwszym razem. Cierpliwość, wyrozumiałość oraz dokładne tłumaczenie trudnych manewrów i ulic Krakowa- za to bardzo dziękuje.

– Ewa B.

5

Bardzo polecam! Do szkoły trafiłem po skończonym kursie w Poznaniu. Bez znajomości miasta Krakowa i bez obycia z Toyotą Yaris wykupiłem kilkanaście godzin z nadzieją doszkolenia się do egzaminu w nieznanym mi mieście. Moje obawy zostały rozwiane już po pierwszych godzinach.
Bezstresowa i miła atmosfera oraz pełen profesjonalizm instruktorów – atuty, których wartości nie sposób, nie docenić. Miałem przyjemność uczyć się od Pani Grażyny, Panów Witka i Pawła. Każda z wyjeżdżonych przeze mnie godzin to masa wiedzy, niejednokrotnie wykraczająca poza tą, którą zdobyłem na poprzednim kursie. Szczegółowe omawianie oraz ćwiczenia, aż do poprawnego wykonania każdego z manewrów. Opanowanie tras egzaminacyjnych poparte wieloma przykładami poprawnych i błędnych zachowań. Wsparcie multimedialne w postaci filmów umieszczonych na stronie szkoły. Niesamowita cierpliwość i wyrozumiałość każdego z instruktorów. Wszystko to sprawiło, iż w zaledwie kilkanaście godzin byłem w stanie przestawić się na nowy pojazd oraz opanować najtrudniejsze ulice miasta, z którym zetknąłem się pierwszy raz w życiu.
Efekt? – czekam na odbiór mojego prawa jazdy! Czego żałuje? – jedynie tego, że nie zrobiłem całego kursu w szkole „ale jazda” (którą zarządza sympatyczna Pani Kierownik 🙂 Szczerze polecam!!!

– Dawid F.

5

Po bezowocnej nauce jazdy na kursie w innym ośrodku i dwukrotnym oblaniu egzaminu, postanowiłam poszukać innej szkoły jazdy w celu wykupienia jazd doszkalających. Do wybrania ośrodka „ale jazda” skłoniły mnie filmy umieszczone na YouTube i to był strzał w dziesiątkę!!! Dopiero tam przekonałam się jak naprawdę powinna wyglądać nauka jazdy, a to dzięki rewelacyjnym instruktorom (miałam przyjemność jeździć z Panią Grażynką i Panem Pawłem). Mając porównanie z poprzednim instruktorem byłam pod wrażeniem ich kompetencji. Jazdy przebiegały bezstresowo, w miłej atmosferze, a wiedza przekazywana była cierpliwie i dokładnie. Również mogę stwierdzić, że podczas tych paru godzin nauczyłam się więcej niż przez cały kurs w innej szkole. Oczywiście muszę wspomnieć też o sympatycznej Pani Kierownik, której przyjazne nastawienie i troska o losy kursanta jest dodatkowym plusem dla tego ośrodka:) Szczerze POLECAM szkołę „ale jazda”, ponieważ dzięki nauce tam właśnie czekam na odbiór prawa jazdy:)

– Agnieszka Ć.

5

Naprawdę bardzo polecam naukę w ośrodku „alejazda”! Gdy trafiłam do szkoły byłam juz po 3 niezdanych egzaminach. Wykupiłam, więc obowiązkowe jazy doszkalające. I mogę szczerze powiedzieć, że była to najlepsza możliwa decyzja. w ciągu tych 6h jazdy nauczyłam się więcej, niż przez 30 w innym ośrodku, a dowodem tego może być fakt, iż właśnie uzyskałam pozytywny wynik egzaminu:) (był to pierwszy egzamin po odbyciu dodatkowego kursu w szkole). Żałuję tylko, że wcześniej nie spotkałam Pana Witka, bo na pewno oszczędziłabym sobie wielu stresów! Jeszcze raz gorąco polecam!

– Dominika I.

5
Scroll to Top